NOVINKY

Hledáte-li nejaktuálnější informace o naší firmě, naší činnosti, odborné články na témata souvisejících s kapalinovou filtrací, kalolisy a filtračními plachetkami, jste zde správně.

 

Spolupráce s JOB Group, Švédsko

V týdnu od 20.3.2017 se zástupci naší firmy zúčastnili jednání s firmou JOB ve Švédském městě Kinna. Jednali jsme o možné spolupráci zéjména v oblasti kapalinové filtrace v různých průmslových odvětvích.

Firma JOB je jednou z největších Švédských firem vyrábějících produkty pro filtraci kapalin. V jejím portfoliu jsou nejen filtrační tkaniny pro různé apliakce, ale i finální filtrační plachetky, filtrační pásy pro bubnové, diskové a svíčkové filtry a mnoho dalších speciálních filtračních výrobků.

Firma JOB je lídrem na Skandinávském trhu nejen ve filtraci kapalin, ale i ve filtraci vzduchu a průmyslovém odprášený. O jejích kvalitách svědčí i její finanční výsledky, kdy během posledních 5 let dokázala zněkolikanásobit svůj obrat. Svůj růst podporuje mnoha zahraničními akvizicemi a rozvojem spolupráce s mnoha firmami z oboru.

 

 

FILTREX 2017 – INDEX 2017

 

filtrex-index

FILTREX™, the leading platform and meeting point for the filtration industry across Europa, Asia and India.

Held alongside INDEX™17, the world’s leading nonwovens exhibition, the FILTREX™ conference and tabletop exhibition will highlight future growth in the filtration area and bring together expert attendees from technical specialists and business management to test and research institutes.

TECHTEXTIL 2017

amtalim-techtextilTechtextil is the leading international trade fair for technical textiles and nonwovens showing the full range of potential uses of modern textile technologies. Making new contacts, connecting technologies and opening up tomorrow’s markets – under the motto ‘Connecting the Future’, Techtextil represents the ideal starting point for innovations, from 9 to 12 May, 2017. Techtextil is held in parallel with Texprocess, the leading international trade fair for processing textile and flexible materials.