FIRMA PRESSTEXTILE S.R.O. - FILTRAČNÍ MATERIÁLY PRO PRŮMYSL

PRESSTEXTILE s.r.o. vyrábí a dodává filtrační materiály (filtrační plachetky pro kalolisy) do mnoha průmyslových odvětví.

PRESSTEXTILE s.r.o. je mladá firma s krátkou historií, opírá se o vzdělání, znalosti a zkušenosti. Snažíme se zúročit osobní zkušenosti s filtrací kapalin v mnoha průmyslových odvětvích a aplikacích a nabídnout našim zákazníkům odpovídající kvalitu výrobků a služeb při konkurenceschopné ceně. Používáme moderní strojní zařízení a laboratorní vybavení. Cíle a hodnoty společnosti PRESSTEXTILE s.r.o. odrážejí naše ambice a náš pozitivní vztah k zákazníkům, jehož důkazem jsou kladné reference našich zákazníků.

CÍLE A HODNOTY

Primárně jsme zaměřeni na zákazníky, naše zaměstnance a dlouhodobý rozvoj firmy. Hodnoty naší firmy jsou navíc zakotveny již v jejím samotném názvu.

Více o našich cílech a hodnotách

HISTORIE

PRESSTEXTILE s.r.o. navazuje na zkušenosti svých zakladatelů z firem zabývajících se filtrací kapalin a zúročuje je u mnoha zákazníků v České republice i v zahraničí.

Více o naší historii

STROJNÍ VYBAVENÍ

Naše firma pracuje s moderními stroji a zařízeními specielně určenými nebo následně přizpůsobenými pro efektivní a kvalitní výrobu filtračních plachetek.

Více o našich strojích a zařízení

LABORATOŘ

Laboratorní vybavení firmy PRESSTEXTILE s.r.o. umožňuje stanovení všech nezbytných parametrů materiálů vztažených k procesu filtrace kapalin.

Více o naší laboratoři

REFERENCE

Spokojenost zákazníků s technickým řešením, cenou a kvalitou našich filtračních plachetek se prokázala v mnoha průmyslových odvětvích a aplikacích.

Více o našich referencích