PRESSTEXTILE s.r.o. - filtrační plachetky, kalolisy

Výroba a prodej materiálů pro průmyslovou filtraci kapalin - plachetky, sáčky. Dodávky kalolisů.

Nosným výrobním programem firmy jsou produkty pro atmosférické nebo tlakové oddělování (separaci) tuhých látek od kapalných kalů nebo suspenzí. Zaměřujeme se na filtrační plachetky pro deskové (komorové) kalolisy, filtrační sáčky a některé další specifické výrobky kapalinové filtrace. PRESSTEXTILE s.r.o. je ryze česká soukromá společnost opírající se o dlouholeté zkušenosti pracovníků v oboru průmyslové kapalinové filtrace. Naší snahou je pro naše zákazníky najít technicky a cenově nejvýhodnější řešení, poskytnout jim rychlé a včasné dodávky a být jim maximálně k dispozici a co nejvíce nablízku.

Z ČEHO PRO VÁS VYRÁBÍME

Pro filtrační výrobky používáme širokou škálu tkanin, jejichž vlastnosti jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům aplikací.

Více o používaných materiálech

CO VÁM VYRÁBÍME

Vyrábíme všechny varianty filtračních plachetek - jednoduchých, krčkových, přehazovacích a podkladních s různými modifikacemi.

Více o našich filtračních plachetkách

KDE NÁS VYUŽIJETE

Filtrační plachetky a sáčky u Vás najdou uplatnění při zahušťování kalů a filtraci kapalin v nejrůznějších průmyslových aplikacích.

Více o aplikačních možnostech

Na základě spolupráce firmy PRESSTEXTILE s.r.o. s převážnou většinou nejvýznamnějších evropských výrobců technických tkanin aplikujeme nejnovější poznatky ve filtraci kapalin do praxe. Konkrétní filtrační materiály navrhujeme na základě procesních podmínek, za kterých budou filtrační plachetky používány a intenzivní komunikací se zákazníkem tak získáváme informace, která nám umožnují přinést zákazníkům nižší náklady a vyšší životnost používaných materiálů.

JAK VÁM POMŮŽEME

Hledáte-li technické informace k filtračním plachetkám pro kalolisy či kalolisům, podívejte se prosím do naší databáze znalostí.

Odpovědi na Vaše časté dotazy

S ČÍM VÁM POMŮŽEME

Chcete-li řešit konkrétní technický problém s filtračními plachetkami při filtraci na kalolisu, použijte například náš kontaktní formulář.

Specifikace Vašich požadavků

KDO VÁM POMŮŽE

Pokud nenajdete na našich stránkách odpověď na Vaše otázky nebo řešení pro Vaše technické problémy, obraťte se na náš tým.

Více o našem týmu specialistů